• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bucak Technical and Industrial Vocational High School       Electrical & Electronic Technology Center

" Bucak Mesleki & Teknik Anadolu Lisesi    Elektrik & Elektronik Teknolojisi Alanı "

" İş arayan değil , işte aranan , toplumda saygın teknik elamanlar olun. "

EETA Menü

Moderatör

Moderatör
www.bucakelektrikelektronik.com
Mezunlarımıza ithafen
05/07/2011
      Okulumuza başladığınız ilk günden beri sizlere; Atatürk ilke ve İnkılâplarına bağlılığı, sevgilerin en yücesinin Vatan ve Millet sevgisinin olduğunu, Milli Eğitimin Genel Amaç ve Temel İlkeleri doğrultusunda eğitim ve öğretim verilirken, insan onurunu korumayı, kişi hak ve hürriyetlerine saygıyı, bilimin zoru yeneceğini sevgi ve sabırla öğretmeye çalıştık. Bu ilkelerin okulumuz ve insanlık adına meyve verdiğini görmek bize mutluluk verecektir.

      Sizleri sevgi ve gururla uğurlarken, yurdun neresinde olursanız olun, kişiliğinizden fedakârlıkta bulunmayacağınıza inanıyoruz.

      Okulumuzdan aldığınız teknik eğitimin, kariyerinizin ilk basamağı için yeterliliğini ancak Türk sanayini omuzlamaktaki yetersizliğini gördüğünüzde sürekli öğrenme için hazırsınız demektir. Öğrendikçe kendinize gelen güven, güven geldikçe de artan öğrenme isteğiniz sizleri kariyerinizin üst basamaklarına taşıyacaktır 

      Zaman ve şartlar ne olursa olsun, sizleri daima sevgi ve  anlayışla hatırlayacağız. Kucağımızı her zaman açık tutacağız.

       Sizlerin de bu ikinci aile ocağınızı aynı duygular içinde unutmayacağınızı umar, Elektrik Elektronik Teknolojisi Alanı öğretmenleriniz olarak başarı, sağlık ve mutluluk dolu yarınlar dileriz.

www.bucakelektrikelektronik.comPaylaş | | Yorum Yaz
3372 kez okundu. Yazarlar

Yazarın diğer yazıları

Mezunlarımıza ithafen - 05/07/2011

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın