• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası

Bucak Technical and Industrial Vocational High School       Electrical & Electronic Technology Center

" Bucak Mesleki & Teknik Anadolu Lisesi    Elektrik & Elektronik Teknolojisi Alanı "

" İş arayan değil , işte aranan , toplumda saygın teknik elamanlar olun. "

EETA Menü
Bucak Teknik ve E.M.L. elektrik-elektronik bölümü öğrencileri , atölyelerinde çok değişik projeler üreterek hayata geçiriyor.

Bucak Teknik ve E.M.L. elektrik-elektronik bölümü öğrencileri , atölyelerinde çok değişik projeler üreterek hayata geçiriyor.Bucak Teknik ve Endüstri Meslek lisesi elektrik-elektronik bölümünde geleceğin teknik elemanları ve mühendisleri yetiştiriliyor. Ekibimiz , okulun elektrik-elektronik bölümünde neler yapıldığını görüntüledi ve bilgi aldı.Elektrik-elektronik bölümünde öğrenciler , öğretmenleri rehberliğinde uzaktan kumandalı dijital saatten cep telefonuyla Bucak ovasındaki sondajın kontrolüne kadar çok değişik projeler üretiyor ve hayata geçiriyor.
Elektrik-elektronik bölümü öğretmeni Muhammet Karaca; “Amacımız üretebilen , düşünebilen , fiyat araştırması yapabilen proje üretebilen öğrenciler yetiştirmek.  Burayı araç olarak düşünmelerini istiyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimiz , ön lisansa , lisansa mühendislik seviyesine geçerken bu okulu bir araç olarak görsünler.” Dedi ve atölyede yapılan projeleri anlattı.


Öğrenciler de “Bildiğimizi sanıyorduk ama bilmediğimiz çok şey olduğunu gördük ve burada her şeyi öğrendik.

Çok zevkli bir bölüm. Muhammet hocamıza teşekkür ediyoruz. Burada öğrendiklerimizi dışarıda da uygulayabiliyoruz” dediler. 

 Haber videosu için tıklayınız       (Haber Video İzle)      

Kaynak:  http://www.kanal15.com.tr/newsdetail.asp?NewsID=12589

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv      4469 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın